Menu produktów

Meble MABU

 

      Po dość dynamicznym rozwoju rynku w zakresie wszelkich nowoczesnych dóbr coraz częściej potencjalni klienci chcą wracać do tradycji, pierwotnych wzorów, smaków, których zaczyna im brakować na rynku zalewanym przez produkty wytwarzane w sposób przemysłowy, hurtowy, tym samym pozbawiony indywidualnych cech jakościowych. Obserwując różne rynki widzimy jak wraca do łask moda na tradycyjne budownictwo, kulinaria, gdzie nijako odtwarzane produkty stają się modne. Podobną tendencję zauważyliśmy w zakresie meblarstwa, gdzie klienci zaczynają poszukiwać unikatowych wzorów, indywidulanych projektów i rozwiązań, których nie znajdziemy w dużych sieciowych skalpach czy produkcjach, ale które można odnieść do tradycji miejsca, w którym się je użytkuje lub miejsca z którego pochodzą. Jak się okazało po analizie rynku chętnych na wyroby meblarskie nawiązujące swoim designem do regionu Warmii i Mazur jest wielu, ale produktów wykonywanych dzisiejszą technologią w oparciu o tradycje Warmińsko-Mazurską brakuje.

 

      W nawiązaniu do pasji właściciela firmy w zakresie proejktowania mebli oraz ewidentnej niszy rynkowej  pojawił się pomysł stworzenie takiego produktu – produktu meblarskiego, który  w nowoczesnym wydaniu nawiązywałby do charakteru regonu i posiadał w swojej budowie rozwiązania uznawane jako tradycyjne (np. Warmińskie emblematy, hafty, konstrukcje ryglowe, itp). Nasze meble to produkty charakterystyczne dla regionu, z udokumentowaną tożsamością – co powoduje, walor jakościowy jest bardzo wiarygodny. Postanwoiliśmy zaoferować na rynku produkt, którego historia ma swoje odniesienie w dziedzictwie gospodarczym regionu i tym samym odpowiedzieć na rosnące oczekiwania klientów. Jako firma produkcyjna związana mocno od lat z obróbką metali, zauważyliśmy, że w wyniku aktualnych działań wytwórczych dysponujemu dużym potencjałem wykorzystania odpadów metalowych, stalowych, które możemy zagospodarować dywersyfikując swoja działalność poprzez uruchomienie produkcji krótkich serii mebli nawiązujących swoim designem do tradycji Warmii i Mazur z przed 1989r. Takie połączenie nowego pomysłu biznesowego oraz wykorzystania w produkcji mebli odpadów powstających z bieżącej aktualnej działalności pozwoliło nam na uruchomienie produkcji mebli konstruowanch głównie w oparciu o połączenia drewan i metalu (stali) w oparciu o tradycję regionu.

 

      Zapraszamy do kontaktu z nami celem zapoznania się z przykładową ofertą produktów jako punktem wyjścia do realizowanych zamówień. Nasze meble projektujemy, wyceniamy i produkujemy każdorazowo indywidualnie pod zapotrzebowanie klienta.

Zobacz póbkę naszych projektów w ofercie katalogowej

->>http://userfiles/produkty/MEBLE/KATALOG PROJEKTOW 001.pdf

->>userfiles/produkty/MEBLE/KATALOG PROJEKTOW Warmia.pdf

-->> userfiles/produkty/MEBLE/KATALOG_ENG.pdf