Menu produktów

O firmie

Historia naszej firmy to olbrzymie dośiwadczenia budowane juz od lat 90tych, gdzie na bazie pracowników wywodzących się z Z.U.T. Unitra – Unima w Olsztynie w 1997r. powstała  „INTERSONIC” S.C.

Zajmujemy się projektowaniem, konstrukcją, produkcją oraz sprzedażą urządzeń myjących, urządzeń technologicznych w oparciu o technikę ultradźwiękową, ale i natryskowo – zanurzeniową z zautomatyzowanym i ręcznym transportem. Nasza kadra to ludzie z doświddczeniem w zakresie automatyzaci procesów siegjacym nawet 1976 roku.

Obok bogatej oferty standardowych (katalogowych) urządzeń myjących, jesteśmy również w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Pomagamy również naszym klientom w doborze urządzeń, środków myjących oraz technologii mycia, odtłuszczania, fosforanowania lub zabezpieczenia powierzchni oraz usuwania wiórów, itp.

 

Wszystkie urządzenia produkowane przez naszą firmę posiadają deklarację zgodności z Polskimi Normami oraz przepisami BHP dopuszczającymi do eksploatacji.

Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, wiarygodność, solidność i terminowość.

Natomiast najlepszą rekomendacją oferowanych przez nas produktów jest fakt, że wyposażyliśmy już w nasze urządzenia kilkaset firm na terenie całej Polski, Europy i Azji.

Na życzenie udostępniamy listę referencyjną.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Galeria