Usługi

 

 

Cięcie strumieniem wody (WATERJET)

 

Cięcie strumieniem wody pozwala wycinać skutecznie w niemal każdym materiale każdy kształt. Taka metoda cięcia może być skutecznie wykorzystywana do produkcji wielko i mało seryjnej. Zaletą takiej metody cięcia jest wysoka jakość, bez ryzyka odkształcenia się materiału. Cięcie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem jest nowoczesną metodą wycinania i przecinania materiałów. Zależnie od rodzaju przecinanego materiału, wykorzystywana jest sama wodą, bądź woda z domieszką materiału ściernego. Taka metoda pozwala przecinać, lub wycinać szybko i precyzyjnie zapisany kształt. Mamy już wieloletnie doświadczenie w precyzyjnym cięciu wodą.Dzięki niskiej temperaturze obróbki potrafimy ciąć różnego rodzaju materiały:

  1. metale (stal nierdzewna, narzędziowa, aluminium, mosiądz, miedź, tytan, nikiel, teflon, wszelkie metale nietypowe)
  2. szkło, pleksi
  3. kamień, ceramika
  4. guma
  5. pianka, plastik
  6. laminaty, włókno węglowe
  7. materiały nierówne, połyskowe, zbrojone, itp.

Gięcie blach przy wykorzystaniu prasy krawędziowej CNC

 

Gięcie takie jest bardzo precyzyjne i gwarantuje powtarzalność detali.Parametry:

  1. Siła nacisku 100 ton
  2. Długość krawędzi gięcia 2550 mm
  3. Odchylenie położenia osi Y 0,01 mm

Spawanie metodą TIG i MIG

 

Metoda MIG/MAG


MIG/MAG (Metal Inert Gas / Metal Active Gas) to metoda spawania, w której wytwarzany jest łuk elektryczny, jarzący się pomiędzy elektrodą topliwą a spawanym materiałem. Elektroda to ciągły drut, który stapiany jest przez łuk elektryczny tworząc w ten sposób spoinę. Podczas całego procesu wykorzystuje się gaz ochronny – obojętny (metoda MIG) lub aktywny (metoda MAG).

Główną zaletą tej metody  jest niezwykle wysoka wydajność. Istotny jest również  fakt, że można za jej pośrednictwem spawać bardzo różne materiały. Jakość spoin jest na niezwykle wysokim poziomie.

Metoda TIG

Spawanie metodą TIG (Tungsten Inert Gas) polega na wykorzystaniu nietopliwej elektrody wolframowej wytwarzającej łuk spawalniczy do powierzchni spawanej. Metoda nie wymaga wykorzystania dodatkowego materiału, aczkolwiek nie wyklucza jego użycia.
Główne zalety tej metody: brak żużlu, wysoka jakość spoin, umożliwia łączenie różnych materiałów, również bardzo cienkich.


Obróbka skrawaniem

 

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace z zakresu obróbki mechanicznej. Skomplikowane elementy wytwarzamy przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Zajmujemy się obróbką nisko i średnio seryjną. Nasz park maszynowy pozwala tworzyć całe zespoły mechaniczne maszyn i urządzeń. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują wykonanie usług na wysokim poziomie.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

w sprawie zlecenia usług prosimy o kontakt na:

cnc@intersonic.pl

 

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości